View Single Post
Old 08-13-2012, 04:35 PM   #4
mommy2sammy's Avatar
Registered Users
Join Date: Aug 2009
Location: Kentucky
Posts: 486
My Mood:
We spent about $300 a month for nutramigen. I would say for regular formula you should be able to do $200 if you buy name brand.
Sorry if I haven't gotten back with anyone via PM. Still learning the iPhone app and not very "techy".
mommy2sammy is offline   Reply With Quote