View Single Post
Old 10-04-2012, 12:50 PM   #10
JeDeeLenae's Avatar
JeDeeLenae
Registered Users
seller
seller
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vegas
Posts: 22,118
My Mood:
Quote:
Originally Posted by MotherMoonPads

$4 a person per day is $200 more than our current budget. I can't imagine having that much to spend on food.
$4 per person per day is about $1.50 more than I currently get.

Sent from my iPhone using DS Forum
__________________
~Cassie~ Single Mom to Jordan 9/04 and Jaxon 6/06 and Kelli 10/08 and 1/11 and Jevin 12/11
Check out my gallery! PM me for YYMN and other knitting needs.

JeDeeLenae is offline   Reply With Quote